Pytania? Zadzwoń do nas 690 515 833

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Drukarki 3D

Tworzywa do drukarek 3D

Wydruk 3D

Odwiedź nasz sklep internetowy

Zapewniamy niskie ceny! Na każdy produkt udzielamy gwarancji i pomagamy w uruchomieniu!

Kilka słów o nas

CR3DIMENSION świadczy profesjonalne usługi w zakresie dystrybucji drukarek 3D, akcesoriów do drukarek, wydruku 3D oraz szkoleń z obsługi sprzętu i oprogramowania. Firma powstała w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek technologii druku 3d. Tworzymy młody, prężnie rozwijający się zespół ludzi, których główną ideą jest poszerzenie świadomości społeczeństwa czym jest ta technologia i jakie korzyści może przynieść w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.


Doradztwo

Służymy poradami w sprawach technicznych oraz zakupowych. Pomożemy dobrać odpowiednią drukarkę do Państwa wymagań, przygotujemy odpowiednią ofertę a także podpowiemy w przypadku problemów technicznych.

Dostawa

Nasze produkty wysyłamy wyłącznie kurierem. Każda paczka jest doskonale zapakowana oraz ubezpieczona by sprzęt dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie.

Serwis

Zajmujemy się serwisowaniem oraz montażem drukarek. Posiadamy odpowiednie przeszkolenia oraz certyfikaty dzięki czemu usługi zawsze będą wykonane na najwyższym poziomie.

Zaufali Nam

Slide background